دسته‌بندی نشده

ساک دستی نایلونی ارزان

ساک دستی نایلونی ارزان

ساک دستی نایلونی ارزان

خلاصه:

ساک دستی نایلونی ارزان با تنوع بسیار در این صنعت، یکی از روش های جدید تبلیغاتی و جذب مشتری است که در اکثر خرید و فروش ها دیده میشود.

 

مقاله:

ساک دستی نایلونی ارزان با تنوع بسیار در این صنعت، یکی از روش های جدید تبلیغاتی و جذب مشتری است که در اکثر خرید و فروش ها دیده میشود.

در مقاله قبلی درباره انواع مختلف نایلون نوشتیم و نوشتیم که چه کاربرد هایی دارند و چه ویژگی هایی را شامل میشوند. در این مقاله بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت. طی سالیان اخیر تولیدکننده ها و فروشندگان محصولات از هر فرصتی برای دیده شدن در جلوی چشم مشتری استفاده کرده اند. آن ها میخواهند تا خود را سریع و با کمترین هزینه و بهترین روش به مشتری معرفی کنند.

تولیدکننده ها و صاحبان برند همواره به دنبال این هستند که سهم خود از بازار را حفظ کرده و سهم بیشتری کسب نمایند. سودآوری بیشتر با کمترین هزینه و کمترین دردسر از مسائل مهم برای هر تولیدکننده ای است. البته تولیدکننده ها در کنار این موضوع، سلامت، امنیت و خوب دیده شدن در نظر مشتری برای شان مهم است و سعی دارند تا مشتری را همیشه راضی نگه دارند.

 

تبلیغات خلاقانه بر روی ساک دستی نایلونی:

یکی از روش های کاملا ساده که ارزان تر از سایر روش های تبلیغاتی است، استفاده از ساک دستی نایلونی ارزان یا شاپینگ بگ است. از جمله روش های تبلیغاتی است که همه با آن آشنا هستیم. جملاتی مانند از خرید شما متشکریم یا thank you روی پلاستیک های دریافتی از فروشگاه ها، نشان دهنده همین نوع تبلیغات است. ساک دستی نایولنی میتواند بسیار خلاقانه طراحی شود به طوری که مشتری آن را به جای کاغذ کادو برای هدیه خود استفاده کند.

بعضی به این ساک های دستی نایلونی، بیلبورد تبلیغاتی متحرک در سطح شهر میگویند که مشتری در دست خود دارد و هرجا میرود به چشم همه می آید. یعنی غیر مستقیم تبلیغات محصول و برند شما اتفاق افتاده است.

 

چگونه ساک دستی نایلونی ارزان داشته باشیم؟

ساک های نایلونی انواع بسیاری دارند که در مقاله قبلی گفته شد. چند پارامتر سبب میشود ساک دستی ارزان قیمت باشد که در ادامه توضیح داده میشود. اما نکات مهمی است که باید رعایت شود تا محصول به خوبی تولید گردد. برای تولید ساک دستی نایلونی ارزان لازم است از مواد با درجات 2 و 3 استفاده کنید. اما هیچگاه از مواد ضایعاتی برای تولید نایلون استفاده نکنید، چرا که سلامت انسان را به خطر می اندازد.

همچنین باید بدانید که پلاستیک های رنگی خطر مسمومیت غذایی دارد. پلاستیک های مخصوص زباله که مشکی هستند نیز حتما باید برای همین کار استفاده شوند و کیفیت شان برای مواد غیر خوراکی شدیدا پایین است و از مواد بازیافتی تولید میشوند.

 

دستگاه تولید نایلون چگونه کار میکند؟

قسمت های قیف، سیلندر، اکسیدور و قالب، غلتک بالا و پایین، قسمت های تشکیل دهنده یک دستگاه تولید نایلون است. مواد پلی اتیلن با نایلون و مستربچ وارد میکسر میشوند تا ترکیب شده و ابتدا وارد قیف شده و بعد به سیلندر ریخته میشود. مواد جامد پلی ایتلن درون سیلندر حرارت می بینند. سپس مواد در ناحیه تغذیه فشردگی و اندازه گیری لازم را پیدا میکنند. سپس مانند ماده مذاب همگن وارد قالب اکسیدور میشوند و هنگام خرروج از قالب مایع هستند. سپس توسط وزش باد از خرطوم ها، به حالت جامد در می آیند.

برای رول کردن پلاستیک دو غلتک تعبیه شده که مواد وارد غلتک بالایی و از آن وارد غلتک پایینی میوشد. سپس مواد وارد کوره دوخت میشود و اگر از نوع دسته دار باشد، دسته اش به آن دوخته میشود.

پیشنهاد مطالعه : لفاف ساشه بسته بندی چیست ؟

دستگاه تولید کیسه فریزر چگونه کار میکند؟

رول پلاستیک را روی دستگاه قرار داده و پلاستیک با سایز مشخص پرفراژ شده سپس به تیراژ مورد نیاز بسته بندی میشود. سایز پلاستیک میتواند 20*30 ، 30* 40 ، 45*55  و غیره باشد.

ساک دستی نایلونی ارزان

محاسبه قیمت کیسه نایلونی چگونه انجام میشود؟

هر تولیدکننده و صاحب برندی سعی میکند ابتدا به جیب خود سپس به جیب مشتری نگاه کند تا تخمین درستی از قیمت بزند. همه میخواهند که محصول باکیفیت به مشتری ارائه دهند اما تمامی شرایط همیشه امکان پذیر نیست. هر تولیدکننده ای سلیقه مشتری خود و میزان بودجه او برای خرید را میداند. به همین دلیل احتمالا تصمیم میگیرد که تا چه میزان از جدیدترین تکنولوژی ها برای تبلیغات استفاده کند.

چند پارامتر در تعیین قیمت پلاستیک موثرند که در ادامه گفته شده است:

1.دسته دار بودن یا دسته تقویت داشتن یا رکابی؟

2.پلاستیک مخصوص فریزر یا نان یا تبلیغاتی

3.هزینه طراحی که روی پلاستیک باید چاپ شود

4.سایز و ابعاد پلاستیک

5.رنگ دار بودن یا طلاکوب و نقره کوب بودن؟

6.میزان استحکام و مقاومت نایلون دستی

  1. تولید نایلون روی تناژ و رول یا به صورت تکی
  2. یک رو بودن یا دو رو بودن چاپ

9.میزان گرماژ جنس نایلون

10.مدل کیسه تبلیغاتی

 

ویژگی های نایلکس دسته دار بی رنگ

این ساک دستی نایلکس که جزء پراستفاده ترین هاست، و معمولا در میوه فروشی و سبزی فروشی استفاده میوشد، بی رنگ ویا شفاف است. این نایلکس ها زیاد کش می آید و در ابعاد بزرگ تولید میشود. نایلکس را توضیح دادیم چرا که عموما مردم آن را با نایلون اشتباه میگیرند. پس در نتیجه کیسه که معمولا هر روز داخل آن میوه های خرید شده را میگذاریم نایلکس نام دارد.

 

خط تولید نایلون و نایلکس چه میزان سود دهی دارد؟

صنعت نایلون صنعت پرسودی است چرا که نیاز همه ست و همه استفاده میکنند. از آن محصولاتی است که هر روز همه به خانه خود می آورند و نسبت به آن ذهن شان تثبیت شده و خیلی دنبال تبلیغات برای خرید نیستند. ممکن است شما بخواهید کارآفرینی کنید و یکی از گزینه های مدنظرتان همین خط تولید نایلون و نایلکس باشد. ابتدا لازم است که سرمایه گذاری کنید شاید حدود 100 میلوین.

سپس باید دستگاه خرید کنید و ببینید چه تعداد نیرو لازم دارید. آخر ماه باید هم سود کسب کرده باشید هم حقوق کارگران و کارمندان را بدهید. ضمن آنکه باید خوب هم بازاریابی و فروش انجام دهید پس از همین ابتدای کار به این مورد فکر کنید و یک فروشنده با استعداد و پرتلاش استخدام کنید. ضمنا مواد اولیه هم باید بخرید. با خط تولید نایلون میتوانید ماهانه به 10میلیون سود فکر کنید.

البته اگر در فروش خوب عمل کنید، میتوانید سودآوری بیشتری داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code