دسته‌بندی نشده

لفاف ساشه بسته بندی

لفاف ساشه بندی

لفاف ساشه بسته بندی

امروزه در صنایع مختلف به خصوص صنایع غذایی نیاز به بسته بندی مختلفی برای بهترشدن کیفیت ارائه دارند. برای این کار می‌توان از لفاف بسته بندی استفاده کنید. شما می‌توانید از لفاف بسته بندی به دلیل انعطاف پذیری بسیاربالایی که دارند، برای بسته بندی مختلف صنایع غذایی استفاده کرد. دراین مطلب درباره چاپ لفاف بسته بندی بیشتر بحث می‌کنیم. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری دراین زمینه کسب کنید، درادامه این مطلب با ما همراه باشید.

چاپ لفاف بسته بندی چیست؟

چاپ لفاف بسته بندی به دلیل انعطاف پذیری بسیاربالایی دارند، راهکاری مطمئن برای بسته بندی محصولات غذایی و ثبات کیفیت محصولات می‌شود. این نوع بسته بندی‌ها در سال های اخیر طرفداران بسیارزیادی را پیدا کرده‌اند. امروزه برندهای بسیارزیادی برای بسته بندی موادغذایی خود از چاپ لفاف بسته بندی استفاده می‌کنند، تحقیقاتی که دراین زمینه صورت گرفته است، نشان می‌دهد که برندها حدود ۲۶درصد بیشتر از گذشته از این نوع بسته بندی استفاده می‌کنند. حتی این درصد در سال‌های آینده افزایش چشم گیری خواهدداشت.

بررسی‌هایی دراین زمینه درمورد رضایت مردم صورت گرفته است که نشان داده است این نوع بسته بندی نسبت به بسته بندی سخت کار را بسیارراحتتر می‌کند. هم چنین هزینه مربوط به تولید هرمحصول نیز نسبت به گذشته کاهش چشم گیری پیدا می‌کند و محصول موردنظر نیز کیفیت بیشتری خواهدداشت. همه این موارد سبب می‌شود تا مصرف کنندگان نیز تمایل بیشتری به چاپ لفاف بسته بندی داشته باشند.

از این نوع بسته بندی‌های انعطاف پذیر و یا چاپ لفاف بسته بندی می‌توان برای پکیجینگ محصولات بسیارزیادی نظیر میوه و سبزیجات تازه،محصولات لبنی و … استفاده کرد. بیشترین مورداستفاده از این محصول در موادلبنی است که برندهای بسیارزیادی دراین زمینه از چاپ لفاف بسته بندی استفاده می‌کنند. امروزه نیز صنایع بسیارزیادی مانند کارخانه‌جات تولید غذای آماده، سالاد و … نیز بیشتر به این نوع بسته بندی گرایش پیدا کرده‌اند.

تولید چاپ لفاف بسته بندی

ازاین نوع لفاف بسته بندی می‌توانید برای بسته بندی محصولات غذایی متفاوتی استفاده کنید.شما می‌توانید با استفاده از این نوع لفاف‌ها ظاهری جذاب و زیبا را برای محصولات خود به ارمغان آورید. امروزه تمامی مشاغل به این نوع بسته بندی‌ها نیاز دارند و به دلیل هزینه کم لفاف نیز این نوع بسته بندی مورداستقبال مردم قرارگرفته است. دقت کنید برای بسته بندی حبوبات متفاوت می‌توانید از این نوع بسته بندی استفاده کنید زیرا کیفیت و ماندگاری بسیارزیادی را برای محصول به همراه خواهدداشت.

چاپ لفاف بسته بندی نوعی پلاستیک بسیارنازک است که از ورود گردوغبار به داخل محصول جلوگیری می‌کند،بدین ترتیب عمر موادغذایی نیز افزایش می‌یابد.  از این محصولات به تعدادبسیارزیادی در موادغذایی مختلف استفاده می‌شود، زیرا مهم‌ترین نکته درباره بسته بندی موادغذایی نگهداری آن هاست که با کمک این نوع بسته بندی می‌توانید این موضوع را تاحدزیادی رعایت کنید.

ویژگی‌های مربوط به چاپ لفاف بسته بندی

از مهم ترین ویژگی‌های مربوط به محصولاتی که از چاپ لفاف بسته بندی استفاده می‌کنند، می‌توان به حمل و نقل راحت آن‌ها اشاره کرد. وزن چاپ لفاف بسته بندی بسیارکم است به همین دلیل خللی را در حمل و نقل آن‌ها ایجاد نمی‌کند. دقت کنید می‌توانید این نوع بسته بندی‌ها را به صورت شفاف و مات نیز چاپ کنید.

از مهم ترین انواع چاپ لفاف بسته بندی می‌توان به پاکت‌ها اشاره کرد. پاکت‌ها بهترین انتخاب به جای شیشه هستند. از این نوع بسته بندی می‌توان برای پکیجینگ انواع سس،سوپ،آجیل، غذای صبحانه و … استفاده کرد. این نوع بسته بندی‌ها تاحدی گسترش پیداکرده است که امروزه استفاده از ترشی، خامه، زیتون و … نیز بدین شکل بیشتر از قبل گسترش یافته است.

دقت کنید محصولاتی که به کمک چاپ لفاف بسته بندی می‌شوند، به سرعت باز می‌شوند و هنگام بازکردن آن‌ها با مشکلی روبه رو نخواهیدشد. هم چنین این نوع بسته بندی می‌تواند طعم اصلی محصول را حفظ کند و بدین ترتیب محصولات طول عمر بیشتری را خواهندداشت.

شما می‌توانید در کسب وکار خود از این نوع روش بسته بندی استفاده کنید، زیرا با کمک این نوع بسته بندی می‌توانید محصولات بیشتری تولید کرده و وارد بازار کنید.

لفاف

انواع چاپ لفاف بسته بندی

لفاف ساشه بسته بندی به شکل‌های متفاوتی محصولات مختلف را کاور می‌کند که برخی از آن‌ها را درادامه باهم بررسی می‌کنیم.  درادامه با ما همراه باشید و با انواع چاپ لفاف آشنا شوید.

لفاف تک

از این نوع لیبل می‌توان برای لیبل گذاری محصولات مختلفی مانند آب معدنی و روغن مایع استفاده کرد. هم چنین با کمک این نوع لفاف می‌توانید برای بسته بندی پیچشی شکلات و سایر موارد مشابه نیز استفاده کرد. رنگ این نوع لفاف به چهاردسته لفاف، متالایز، مات و صدفی اشاره کرد. این رنگ را می‌توانید برای جذب مشتری استفاده کنید.

پیشنهاد مطالعه: لیبل پی وی سی شیرینگ چیست و به چه منظوری استفاده می شود؟

لفاف دولایه

این نوع لفاف برای موادغذایی خشک مورداستفاده قرارمی‌گیرد، هم چنین می‌توانید با کمک این نوع لفاف ماندگاری بالاتری به محصولات خود ببخشید. ازجمله محصولاتی که می‌توانید برای ان‌ها از لفاف دولایه استفاده کنید، می‌توان به پفک، چیپس، ماکارونی و … اشاره کرد. رنگ‌های لفاف دولایه در دونوع شفاف ومتالایز دسته بندی می‌شوند.

دقت کنید این نوع لفاف در مقابل عبور هوا و گردوغبار نیز بسیارمقاوم هستند به همین دلیل نیز می‌توان به عنوان درپوش محصول از آن‌ها استفاده کرد. این موضوع تاثیرمثبتی را روی فرایند توزیع محصولات مختلف نیز دارد.

لفاف ساشه بسته بندی

لفاف سه لایه

با چاپ لفاف بسته بندی در این نوع می‌توانید انواع مایعات مختلف را بسته بندی کنید. دقت کنید تمام این نوشیدنی‌ها دربرابر هوا و گردوغبار حساس‌اند به همین دلیل نیز شما می‌توانید با این نوع لفاف آن‌ها در برابرنفوذ ایمن کنید.

لفاف چهارلایه

این نوع لفاف برای غذاهای آماده طبخ مناسب است و شما می‌توانید با کمک چاپ لفاف بسته بندی آن‌ها را پکیج کنید. این نوع لفاف برای روغن،آبمیوه،سرکه و…مناسب است.

لفاف تک لایه با لاک

از این نوع لفاف می‌توان برای پلمپ درب بسیاری از موادغذایی لبنی، ترشیجات، غذاهای نیمه آماده و آماده استفاده کنید.

 چرا از لفاف ساشه استفاده می شود؟

بسته بندی محصولات نقش مهمی را در زیبایی و حفاظت از آن‌ها دارد. به همین دلیل برای بسته بندی محصولات مختلف، از ایتم های متفاوتی استفاده می‌شود .نوعی از این بسته بندی‌ها شاسه نام دارد، شاسه برای بسته بندی محصولات دارویی و غذایی مورداستفاده قرارمی‌گیرد. برای بسته بندی لفاف ساشه می‌توانید از دستگا‌ه‌های مرتبط این محصول استفاده کنید. دقت کنید قیمت لفاف ساشه به آیتم‌های بسیارزیادی وابسته است که برای خرید به شما کمک می‌کند، درادامه بیشتر درباره این نکات صحبت می‌کنیم با ما همراه باشید.

برای بسته بندی لفاف ساشه می‌توانید از دستگاه‌های بسته بندی مرتبط با این محصول استفاده کنید. دقت داشته باشید شما می‌توانید بااستفاده از لفاف ساشه محصولات غذایی و دارویی را به صورت تک نفره بسته بندی کنند. دستگاه ساشه زن می‌توانند محصولات مایع، پودری و گرانولی را به صورت یکنفره بسته بندی کنند. این نوع دستگاه‌ها می‌تواند به دوصورت متفاوت محصولات مختلف را بسته بندی کنند.
برای بسته بندی لفاف ساشه ازدونوع متفاوت از دستگاه‌ها استفاده می‌شود. درنمونه اول این دستگاه برای بسته بندی از ساشه‌های آماده استفاده می‌شود ، دراین نوع بسته بندی محصولات تنها یک سرباز دارند که بعدازپرشدن به صورت کامل بسته می‌شوند. برخی از انواع دیگر این دستگاه از ساشه‌های ورقه‌ای استفاده می‌کنند، که بعدازپرشدن محصول به صورت کامل بسته می‌شود. محصولات تولیدشده توسط این دستگا‌ه‌ها تاثیربسیارزیادی را در قیمت لفاف ساشه دارد.
دستگاه‌های ساشه براساس موادی که دربسته بندی محصول به کارمی‌برند، به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. درادامه این مطلب درباره آن‌ها و تاثیرشان در قیمت لفاف ساشه بحث خواهیم کرد.

فاکتورهای موثر در قیمت لفاف ساشه

براساس ضخامت ساشه به کاررفته در بسته بندی محصولات، قیمت لفاف ساشه نیز متفاوت خواهدبود. دقت کنید بعضی از محصولات به پاکت‌های دولایه ویا سه لایه نیاز دارند.
طرح به کاررفته در لفاف بسته بندی محصول نیز می‌تواند روی قیمت آن تاثیرگذار باشد. مسلما اگر شما می‌خواهید طراحی‌های بیشتری را روی بسته بندی محصولات خود انجام دهید، باید قیمت لفاف ساشه بیشتری بپردازید.
دستگاه های بسته بندی بسیارزیادی برای بسته بندی لفاف ساشه وجود دارد. بسته به این که چه نوع دستگاهی را برای این موضوع انتخاب می کنید، قیمت لفاف ساشه نیز متفاوت خواهدبود.
تعدد رنگ های به کاررفته در محصول نیز تاثیر مستقیمی را روی قیمت لفاف ساشه خواهدگذاشت.

قیمت دستگاه تولید لفاف ساشه

ازجمله عوامل موثردر قیمت لفاف ساشه می توان به قیمت دستگاه های موردنیاز آن اشاره کرد. دستگاه های پرکن ساشه قیمت های متفاوتی دارند، قیمت لفاف ساشه نیز به قیمت همین دستگاه ها وابسته است. عوامل بسیارزیادی در کیفیت محصولات لفاف ساشه وابسته است که ازجمله آن ها می توان به کیفیت دستگاه موردنظر، دقت، برند تولیدکننده، نازل های دستگاه و… اشاره کرد.
شما با مراجعه به بازار می توانید با قیمت های متفاوت این محصولات بیشتر از قبل آشنا شوید. کیفیت دستگاه ساشه روی قیمت لفاف ساشه تاثیربسیارزیادی دارد به همین دلیل قبل از خرید دستگاه موردنظر حتما فاکتورهای مربوط به آن را بررسی کنید.
قیمت دستگاه ساشه پودری
دستگاه ساشه پودری نوعی از دستگاه های تولید ساشه است که تاثیربسیارزیادی را در قیمت لفاف ساشه دارد. این نوع دستگاه به صورت های مختلف اتوماتیک، تک نازل، سه طرف دوخت و هوشمند واردبازارشده است. این نوع دستگاه برای محصولات پودری مورداستفاده قرارمی‌گیرد، به صورت کلی هرمحصول پودری را می‌توان به صورت یک‌نفره بسته بندی کرد.
توجه کنید دقت این نوع دستگاه بسیاربالا است به همین نیز خطای کمی هنگام استفاده از آن خواهیدداشت.اگر به دنبال دستگاهی هستید که سبک باشد و بتوانید آن را به راحتی جابه جا کنید، این نوع دستگاه بهترین انتخاب برای شماست. دقت کنید باید قیمت دستگاه لفاف ساشه را بررسی کنید این نوع دستگاه می‌توانید به قیمت 30میلیون تهیه کنید. دقت کنید براساس ظرفیت‌های مختلف این دستگاه ممکن است طیف قیمتی این محصول متفاوت باشد.
قیمت دستگاه ساشه مایعات
این نوع دستگاه مایعات غلیظ ورقیق را به صورت تک نفره وارد بازارمی‌کند. ازپرکاربردترین محصولاتی که باکمک این نوع ساشه بسته بندی می‌شوند، می توان به سس و آبلیمو اشاره کرد. کارکردن با این دستگاه بسیارساده است و می‌توان به راحتی از آن استفاده کرد. بسیاری از مراحل مربوط به بسته بندی محصولات به صورت خودکار صورت می‌پذیرد.
قیمت این دستگاه حدود 35 میلیون است و البته جز ارزان ترین دستگاه‌های بسته بندی محسوب می‌شود. البته قیمت این دستگاه باتوجه به کاربردهای مختلف، میزان برق مصرفی، سرعت بسته بندی و… متفاوت خواهدبود.
برای خرید دستگاه ساشه مناسب باید چه ویژگی هایی را مدنظرداشته باشیم؟
برای این که بتوانید خرید خوبی را دراین زمینه داشته باشید، لازم است فاکتورهای زیادی را درنظربگیرید. قیمت دستگاه ساشه تاثیربسیارزیادی را روی قیمت لفاف ساشه دارد به همین دلیل نیز باید درانتخاب آن دقت لازم را داشته باشید.
میزان تولید این دستگاه را مدنظرداشته باشید. بدین ترتیب می توانید دستگاهی را خریداری کنید که بتواند پاسخگوی نیازهای کسب وکار شما در هر روز باشد. دقت کنید اگر میزان تولیدات شما کمتر و یا بیشترازحدمعمول باشد، مشکلات زیادی را به همراه خواهدداشت.
به نوع بسته بندی محصول توجه کنید. همان طور که قبلا هم گفتیم برخی از این دستگاه تنها روزنه بالایی بسته بندی را بازمی‌گذارند و اما برخی دیگر بعداز بسته بندی چهارطرف محصول بسته بندی می شود. بدین ترتیب لازم است براساس نیازخود نمونه مناسب برای بسته بندی محصولات را انتخاب کنید.
نوع تیغه به کاررفته در دستگاه تاثیربسیارزیادی را روی بسته بندی محصول خواهدداشت. دقت کنید باید دستگاهی را خریداری کنید که دارای تیغه های ضدزنگ باشد، بدین ترتیب دیگر بعداز اندکی استفاده نگران زنگ زدگی آن نخواهیدبود.
المنت به کاررفته در دستگاه نیز بهتراست از نوع کم مصرف باشد.
امروزه روش های بسیارزیادی برای بسته بندی موادمختلف به وجودآمده است که صنایع متفاوت از روش های گوناگونی برای این کار استفاده می کنند. دقت کنید لفاف ساشه یکی از این محصولات است که می توانید برای بسته بندی از آن استفاده کنید. دراین مطلب درباره این موضوع بحث کردیم و تمامی عوامل تاثیرگذار در قیمت لفاف ساشه را نیز موردبررسی قراردادیم. بدین ترتیب با مطالعه این مقاله می توانید اطلاعات کاملی را درباره آیتم های تاثیرگذار در قیمت لفاف ساشه به دست آورید و درنهایت نیز انتخاب درستی را دراین زمینه داشته باشد.

چاپ لفاف بسته بندی امروزه مورداستقبال بسیاری از مشاغل مختلف به خصوص صنایع غذایی قرارگرفته است و می‌تواند به ماندگاری محصولات مختلف کمک کند. این نوع بسته بندی می‌تواند علاوه بر ماندگاری محصول به زیبایی این محصول نیز کمک می‌کند. دراین مطلب به بررسی تمامی آن چه برای چاپ لفاف بسته بندی نیاز دارید، پرداختیم. شما نیز می‌توانید با مطالعه این مقاله اطلاعات خوبی را دراین زمینه کسب کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code