دسته‌بندی نشده

لیبل پی وی سی شیرینگ

لیبل پی وی سی شیرینگ

لیبل پی وی سی شیرینگ چیست ؟

پوشش دهی توسط لایه نازک pvc به کمک حرارت و انقباض این لایه، شیرینگ کردن نام دارد.

این پوشش ها امروزه برای تبلیغ و معرفی بهتر محصول از حالت تک رنگ بودن خارج شده و به فراخور کالا دارای رنگ و لعاب شده است که لیبل شیرینگ نام دارد

و به جای استفاده از رول های نایلون شیرینگ ساده از این لیبل ها استفاده می کنند.

جنس شرینگ لیبل می تواند از دیگر موادی همچون PETG، OPP، PLAو یا EPS باشد.

لیبل پی وی سی شیرینگ یکی از روش پوشش دهی ظروف پلاستیکی پت و شیشه ای است.

لیبل های پی وی سی شیرینگ ضد آب بوده و در رطوبت تغییر رنگ نمی دهد. بسته به نوع استفاده این پوشش ها می تواند

سراسری و حتی، در بخشی از محصول مانند درب مورد استفاده قرار گیرند.

 

چاپ فلکسو

فلکسو (Flexography) گونه ای از انواع روش چاپ لیبل شیرینگ است که در حوضه بسته بندی کالا مورد استفاده قرار می گیرد.

فلکسو قابلیت چاپ بر روی انواع فیلم، پلاستیک ، کاغذ و مقوا و سلفون و سطوح مختلف را دارد

و به هنگام چاپ بر روی کارتن های پلاستیکی، سلفون یا هر صفحه ی شفاف دیگر می تواند سطوح را

به صورت موضعی و بر حسب نیاز با مرکب سفید پوشش دهد. دامنه کاربرد این نوع چاپ بسیار گسترده است.

فیلم های خامی، در بسته بندی شیرینگ پک استفاده می شوند و به کمک این روش چاپ و نقاشی می شوند.

نحوه کارکرد دستگاه شرینگ لیبل

یک عکس بهتر از ده ها خط نوشته! در تصویر زیر به صورت ساده نحوه عملکرد دستگاه لیبل پpvc شیرینگ یا دستگاه شیرینگ اسلیو نمایش داده شده است.

 

لیبل شیرینگ

شرکت بهاران چاپ یکی از بزرگتربن عرضه کننده لیبل های پی وی سی شیرینگ می باشد

میزان حرارت تابیده شده به لیبل ها به جنس آن ها بستگی دارد.

معمولا انرژی حرارتی در تونل دستگاه لیبل شرینک به کمک منبع برق، گازی و یا بخار است.

 

شیرینگ و یا روکش‌های حرارتی نوعی لوله و نوارهای پلیمری هستند که با اعمال حرارت تقریبا یک دوم کاهش پیدا می‌کنند و دور محصول موردنظر جمع می‌شوند. این نوع شیرینگ‌های کاربردهای بسیارزیادی دارند و در صنایع مختلف از آن استفاده می‌شود. ازجمله این کاربردها می‌توان به رنگ، تعمیر عایق سیم‌ها،ایجادمحافظ و … اشاره کرد. درادامه بیشتر درباره چاپ لیبل شیرینگ حرارتی بحث خواهیم کرد. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری دراین زمینه کسب کنید درادامه با ما همراه باشید.

لیبل شیرینگ حرارتی چیست؟

لیبل شیرینگ حرارتی نوعی روکش‌های جمع شونده است که بیشتر از آن برای عایق سیم، کابل، اتصالات و … استفاده می‌شود. این نوع روکش‌ها دربرابر علائم محیطی بسیارزیادی همچون  فرسودگی، تغییرات آب وهوایی و… مقاومت بسیارزیادی دارند. در چاپ لیبل شیرینگ حرارتی نوعی لیبل روی جسم به کمک حرارت چسبانده می‌شود. البته برای حرارت دادن شیرینگ لازم است از یک وسیله مطمئن مانند سشوارصنعتی استفاده کنید. دقت کنید میزان حرارت لازم برای چسباندن شیرینگ نیز متفاوت است، به همین دلیل نیز با کمک این وسیله می‌توانید حرارت را تنظیم کنید.

دقت داشته باشید این نوع لیبل شیرینگ حرارتی خاصیت جمع شوندگی متفاوتی دارند. به همین دلیل نیز باید براساس نیاز خود بهترین آن‌ها را انتخاب کنید. درادامه شما را بیشتر با انواع این نوع شیرینگ‌ها بحث می‌کنیم.

انواع لیبل شیرینگ حرارتی

لیبل شیرینگ حرارتی براساس کاربردهای متفاوت، انواع مختلفی دارد. برای این که بتوانید نمونه درستی از آن‌ها را انتخاب کنید، لازم است انواع آن‌ها را بشناسید. درادامه انواع آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

روکش حرارتی تک لایه با کاربرد عمومی

برای کاربردهای عمومی تر می‌توانید از چاپ لیبل شیرینگ حرارتی تک لایه استفاده کنید. این نوع روکش حرارتی با نام SGF شناخته می‌شود. این نوع روکش ازماده‌ای انعطاف پذیر ساخته می‌شود که  مقاومت بسیارزیادی در برابر فرسودگی، پارگی و … دارد. این نوع روکش عایق بسیارمناسبی برای بسیاری از محصولات است، به همین دلیل نیز استفاده از آن بسیارگسترده است.

برای این که بتوانید این روکش را روی محصولات متفاوت قراردهید، به یک درجه حرارت ۱۲۰ درجه سانتی گراد نیاز دارید. دقت داشته باشید ضریب جمع شوندگی این محصول دو به یک است، یعنی بعداز این که حرارت ببیند نصف می‌شود. اگر برای چاپ لیبل شیرینگ حرارتی به دنبال این هستید، که هزینه کمی را پرداخت کنید این نوع روکش‌ها بهترین انتخاب برای شماست.

بیشترین کاربرد این نوع روکش‌ها، استفاده از آن در هادی‌های ولتاژپایین است. دقت کنید باکمک ایت روکش‌ها می‌توانید سرسیم، کابل، و … را عایق بندی کنید. رنگ بندی این نوع روکش‌ها بسیارزیاد است و شما می‌توانید بنا به نیازخود بترین این رنگ‌ها را خریداری کنید. دقت کنید اگر رنگ مشکی این محصول را خریداری کنید، خواهیددید که دربرابر اشعه فرابنفش نورخورشید نیز مقاومت بالایی دارد.

روکش حرارتی تک لایه ضداصطحکاک

برای چاپ لیبل شیرینگ حرارتی می‌توانید از روکش حرارتی تک لایه ضداصطحکاک استفاده کنید. دقت کنید این نوع روکش‌ها دارای بدنه‌ای طرح و نقش دار هستند. از این نوع روکش‌ها بیشتر برای پوشش دسته‌های وسایل ورزشی، چوب ماهیگیری و … استفاده می‌شود.

دقت کنید چاپ لیبل شیرینگ حرارتی ضداصطحکاک نه تنها می‌توانید پوشش این محصول را زیباتر کنید، بلکه اصطحکاک دست را نسبت به برجستگی‌های روی دسته محصول به حداقل می‌رساند.بدین ترتیب فرد می‌تواند استفاده بهتری از این وسایل داشته باشد.

لیبل پی وی سی شیرینگ

روکش حرارتی دولایه چسب دار

از این نوع روکش‌ها نیز می‌توان مانند روکش‌های تک لایه برای مصارف عمومی استفاده کرد. البته باید بدانید که این نوع روکش‌ها دارای یک چسب اضافی هستند که ضدآب و روغن است. دقت کنید بعد از این که بخواهید برای چاپ لیبل شیرینگ حرارتی اقدام کنید، لازم است با کمک یک وسیله مناسب شیرینگ را روی محصول قراردهید. درنهایت نیز می‌توانید با کمک سشوارصنعتی به این محصول حرارت دهید. بعد از حرارت علاوه بر جمع شدن لیبل، چسب موجود دراین محصول نیز به صورت کلی آب می‌شود. بدین ترتیب بعدها نیزهمین چسب از نفوذ گردوغبار، هوا، دود و … به داخل محصول جلوگیری می‌کند.

همین ویژگی این نوع روکش‌ها سبب می‌شود تا از آن‌ها برای عایق بندی محصولات مختلف استفاده شود. دقت کنید تنوع رنگی شیرینگ این دسته نیزبسیارزیاد است به همین دلیل نیز می‌توانید برای کدگذاری سیم‌های مختلف نیز از این رنگ‌ها استفاده کنید.

ضریب جمع شوندگی این محصول نیز سه به یک است. یعنی بعد از حرارت دیدن قطر این محصول به یک سوم کاهش پیدا می‌کند. دقت کنید دراین دسته می‌توانید انواع روکش‌های دیگر با ضرایب متفاوت دیگری را نیز سفارش دهید. برای مثال می‌توانید محصولاتی را با ضرایب دو به یک و چهار به یک نیز سفارش دهید.

روکش حرارتی دولایه چسب دار ضخیم

این نوع روکش‌ها نیز اغشته به یک چسب اضافی است که از ورود گردوغبار وهوا به داخل محصول اصلی جلوگیری می‌کند. روند چاپ لیبل شیرینگ حرارتی چسب دار ضخیم نیز مانند نمونه قبلی است. تنها تفاوت این روکش با روکش دولایه چسب دار این است که این نوع روکش‌ها ضخامت بیشتری نسبت به نمونه‌های قبلی دارند. به دلیل ضخامت بسیارزیادی که این محصول دارد از آن برای عایق بندی اتصالات کابل‌های فشارضعیف استفاده می‌شود.

دقت کنید خاصیت جمع شوندگی این محصول سه به یک است و پس از حرارت قطر اصلی ان به نسبت یک سوم تغییر پیدا می‌کند. رنگ اصلی این محصول مشکی است که مقاومت بسیارزیادی را دربرابر اشعه فرابنفش دارد. البته باید بدانید که درصورت این که درخواست برای رنگ دیگری داشته باشید، می‌توانید این رنگ را سفارش دهید.

روکش حرارتی باس بار فشارمتوسط

سطح داخلی این نوع روکش‌ها نیز نوعی چسب قراردارد، که بعد از این که نوار حول باس بار چرخانده می‌شود حرارت می‌بیند. ازجمله ویژگی‌های بارز این نوع روکش‌ها می‌توان به عایق بندی آن‌ها اشاره کرد. ضخامت و استحکام این روکش‌ها بسیارزیاد است به همین دلیل نیز امکان نصب آن‌ها در مکان‌های مختلفی وجود دارد. لیبل های این دسته در عرض‌های متفاوتی عرضه می‌شوند، که می‌توانید بنا به نیازخود بهترین آن‌ها را خریداری کنید. رنگ این محصول قرمز متمایل به قهوه‌ای است و اما شما می‌توانید رنگ‌های متفاوت این محصول را نیز خریداری کنید.

دراین مطلب به بررسی چاپ لیبل شیرینگ حرارتی و انواع این محصول پرداختیم. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری را درباره انواع لیبل شیرینگ حرارتی کسب کنید، پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را به خوبی مطالعه کنید.

منطور از لیبل شیرینگ حرارتی همان روکش‌های حرارتی جمع شونده است که از آن به عنوان عایق در وسایل مختلف استفاده می‌شود.این روکش‌های مقاومت بسیارزیادی را دربرابر شرایط محیطی دارند به همین دلیل در بسیاری از صنایع مورداستفاده قرارمی‌گیرند. لیبل شیرینگ حرارتی در تهران  با کمک منابع حرارتی مانند سشوارصنعتی در معرض حرارت قرارمی‌گیرد. دقت داشته باشید این محصول با قرارگیری در مقابل حرارت به هیچ عنوان نمی‌سوزد و تنها خاصیت جمع شوندگی دارد. البته باید هنگام لیبل شیرینگ حرارتی در تهران دقت کنیدکه هرکدام از این لیبل‌ها ضریب جمع شوندگی خاص خود را دارد. درادامه بیشتر دراین باره بحث خواهیم کرد. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری دراین زمینه کسب کنید درادامه با ما همراه باشید.

لیبل شیرینگ حرارتی چیست؟

همان طور که از نام این نوع لیبل‌ها متوجه می‌شوید، نوعی لوله پلاستیکی جمع شونده هستند که می‌توان از آن‌ها برای روکش‌کردن اتصالات، لوله‌ها و… استفاده کرد. همان طور که ازقبل هم اشاره کردیم این نوع روکش‌ها دربرابر عوامل گوناگون مانند فرسودگی ، عوامل محیطی و …. مقاومت بالایی دارند.

فرایند نصب این نوع لیبل‌ها نیز به صورتی است که شیرینگ حرارتی درابتدا مجاور جسمی که قراراست کاور کنیم، قرارمی‌گیرد. سپس با کمک یکی از منابع حرارتی مانند سشوار صنعتی در معرض حرارت قرارمی‌گیرد. دقت کنید میزان حرارت موردنیاز برای انواع شیرینگ‌های مختلف متفاوت است. درادامه درباره انواع آن‌ها بیشتر صحبت خواهیم کرد.

چاپ لیبل شیرینگ حرارتی به چه صورت انجام می‌شود؟

 • گرما کنترل نشده می‌تواند سبب بروز جمع‌شدگی روی لیبل حرارتی شود به همین دلیل نیز نباید برای نصب از شعله مستقیم استفاده کنید. دقت داشته باشید می‌توانید با کمک سشوارهای صنعتی از یک گرمای قابل کنترل برای چاپ لیبل شیرینگ حرارتی استفاده کنید.
 • اگر می‌خواهید چاپ لیبل شیرینگ حرارتی در تهران را روی یک سیم انجام دهید، بهتراست از یک ابتدای سیم شروع کنید و تا انتهای آن ادامه دهید.برای این که بتوانید تمامی بخش‌های سیم را به صورت یکنواخت لیبل شیرینگ حرارتی بچسبانید لازم است سیم را در مقابل حرارت بچرخانید.
 • برای این که بتوانید چاپ لیبل شیرینگ حرارتی در تهران را به صورت یکدست انجام دهید، لازم است حرارت به صورت یکنواخت روی قطر و طول سیم قراربگیرد. برای این که بتوانید سیم یکنواختی داشته باشید به محض تمامی شدن کار منبع حرارتی را دور کنید تا محصول به آرامی سرد شود.
 • برای جلوگیری از سوختن روکش باید به صورت مداوم شعله را حرکت دهید.
 • درحین لیبل شیرینگ حرارتی در تهران باید دقت کنید، فرورفتگی و برجستگی‌های ایجادشده روی سیم در حین حرکت منبع گرما به راحتی از بین می‌روند. به همین دلیل اقدام دیگری برای ازبین بردن آن‌ها نباید انجام دهید.
 • حرارت روی روکش را باید تازمانی حباب‌های روی محصول به صورت کلی برداشته شود، ادامه دهید.

نحوه نصب لیبل شیرینگ حرارتی

برای چاپ لیبل شیرینگ حرارتی در تهران در اولین قدم لازم است یک شیرینگ مناسب را در قطعات و اندازه مناسب برش دهید. لیبل شیرینگ حرارتی سایزبندی‌های متفاوتی دارند که باید یک نمونه مناسب از آن خریداری کنید. بسته به سایزکابل خود لازم است اندازه متفاوتی را برای شیرینگ خریداری کنید. دقت کنید اگر اندازه بزرگتری از شیرینگ را انتخاب کنید، به صورت درست و اصولی روی کابل نصب نمی‌شود.

بعد از این که شیرینگ مناسب را خریداری کردید، لازم است آن را روی قطعه موردنظر خود قراردهید. برای مثال اگر یک شیرینگ به صورت نواری باشد، لازم است آن را دور جسم بپیچید و سپس با یک منبع گرمایی آن را حرارت دهید.

انواع لیبل شیرینگ حرارتی

همان طور که قبلا هم اشاره کردیم، شیرینگ حرارتی انواع مختلفی دارد که درادامه برخی از پرکاربردترین آن‌ها را موردبررسی قرارمی‌دهیم.

شیرینگ حرارتی تک لایه

از این نوع شیرینگ بیشتر برای مصارف عمومی استفاده می‌شود. پس دقت کنید برای چاپ لیبل شیرینگ حرارتی در تهران در کارهای عمومی و معمول می‌توانید از این نوع لیبل استفاده کنید. این نوع شیرینگ مقاومت بسیارزیادی دربرابر پارگی و… دارد. شما می‌توانید این نوع شیرینگ را برای کارهای معمولی در دمای ۱۲۰ درجه به خوبی اطراف جسم موردنظر بپوشانید. ازاین نوع شیرینگ استفاده فراوانی می‌شود و این موضوع تنها به قیمت پایین این محصول وابسته است. می‌توانید این نوع لیبل را در رنگ‌های متفاوتی خریداری کنید، البته باید بدانید رنگ شفاف در این دسته موجود نیست.

شیرینگ حرارتی دولایه چسب دار

اگر مایل به چاپ لیبل شیرینگ حرارتی در تهران هستید، باید بدانید که این نوع شیرینگ‌ها تفاوت بسیاراندکی با نمونه‌های قبلی دارد . تنها تفاوت این دومورد نیز این است که در بدنه لیبل شیرینگ حرارتی چسب دار نوعی لایه چسب ضدآب قراردارد. حال بعد از حرارت دیدن این قطعه هم چسب داخل آن روان می‌شود و هم خود لیبل جمع می‌شود. این چسب کمک می‌کند تا بعدها گردوغبار، هوا و… وارد بسته بندی محصول نشود.

به دلیل وجود همین چسب‌ها در این نوع لیبل از آن بیشتر برای عایق نمودن وسایل مختلف استفاده می‌شود. دقت کنید تنوع رنگی این نوع شیرینگ‌ها بسیارزیاد است به همین دلیل نیز می‌توانید برای کدگذاری سیم ها از رنگ‌های مختلف آن استفاده کنید. البته رنگ اصلی خود این محصول مشکی است و اگر به رنگ‌های دیگری از آن نیازدارید، می‌توانید سفارش دهید.

شیرینگ حرارتی دولایه چسب دار ضخیم

این نوع شیرینگ نیز یک نوع چسب ضخیم در داخل خود دارد که در برابر آب و روغن مقاوم است. هنگام حرارت این چسب نیز آب می‌شود و فاصله بین شیرینگ و جسم را به صورت کامل پوشش می دهد. ضخامت این نوع شیرینگ‌ها در مقابل نمونه‌های قبلی بسیاربیشتر است. این نوع شیرینگ‌ها در مقابل اشعه ماورابنفش مقاومت بسیاربالایی دارند، به همین دلیل نیز می‌توان از آن برای موادغذایی که نباید در مقابل نورخورشید قراربگیرند، از آن استفاده کرد. البته رنگ اصلی خود این محصول مشکی است و اگر به رنگ‌های دیگری از آن نیازدارید، می‌توانید سفارش دهید.

چاپ لیبل شیرینگ حرارتی در تهران انواع بسیارزیادی دارد که باید متناسب با نیازخود هریک از آن‌ها را انتخاب کنید. دقت داشته باشید مهم ترین نکته در چاپ این نوع لیبل‌ها، اندازه مناسب آن است. هنگام بررسی اندازه مناسب باید بدانید که این نوع لیبل ها بعد از حرارت حدود دو و یا سه برابر کوچکتر می‌شوند. دراین مطلب به بررسی تمامی آن چه برای چاپ لیبل شیرینگ حرارتی نیاز دارید، پرداختیم. شما نیز می‌توانید با مطالعه این مقاله اطلاعات خوبی را دراین زمینه کسب کنید.

 

به صورت کلی می‌توان گفت بهترین روش برای پوشش کردن ظروف پلاستیکی، شیرینگ کردن است.این لیبل ها به مرور زمان دچار تغییر نمی‌شوند و حتی بعدها نیز به هیچ عنوان تغییر رنگ نخواهدداد. این نوع پوشش‌ها می‌تواند روی بخشی از محصول و یا روی تمامی آن قراربگیرد. درادامه این مطلب درباره لیبل شیرینگ دستی بحث خواهیم کرد. اگر کسب و کار کوچکی دارید، این نوع لیبل گذاری به شما کمک زیادی خواهدکرد. پس درادامه مطلب با ما همراه باشید تا بتوانید اطلاعات بیشتری دراین زمینه کسب کنید.

همه چیز درباره لیبل شیرینگ دستی

اگر محصولات کمی دارید و یا کسب وکار کوچکی دارید، می‌توانید از روش لیبل شیرینگ دستی برای برچسب گذاری محصولات استفاده کنید. برای این کار درابتدا نیاز به یک دستگاه برش دستی شیرینگ و سشوار صنعتی دارید. با ترکیب این دو دستگاه می‌توانید بسته‌ها و محصولات کوچک خود را لیبل گذاری کنید. این دو دستگاه قابلیت حمل راحتتری دارند به همین دلیل نیز می‌توانید برای لیبل شیرینگ دستی از آن ها استفاده کنید. توجه کنید سشوار صنعتی اندازه‌ای مشابه یک سشوار معمولی دارد که می‌توانید در حین کار از آن استفاده کنید.

دقت کنید با کمک لیبل شیرینگ دستی می‌توانید با هزینه بسیارکمی کار لیبل گذاری را انجام دهید. بدین ترتیب می‌توانید به راحتی وبدون هیچ دردسری محصولات خود را زیبا کنید. نحوه عملکرد این دستگاه به صورتی است که ابتدا مقداری سلفون برای پوشش تمامی  و یا بخشی از محصول استفاده می‌شود. سپس با کمک سشوار صنعتی  سلفون به صورت کامل دور محصول قرارمی‌گیرد و لیبل گذاری دستی به روش بسیارراحتی صورت می‌گیرد.

پیشنهاد مطاله :لیبل پشت چسب دار رولی و کاربردهای آن

دستگاه شیرینگ دستی

اگر می‌خواهید یک لیبل شیرینگ دستی را خریداری کنید، لازم است بدانید می‌توانید به صورت همزمان از یک سشوارصنعتی و یک دستگاه برش دستی استفاده کنید. با ترکیب این دودستگاه می‌توانید محصولات را در بسته بندی‌های کوچکی لیبل گذاری کنید.

دقت کنید قبل از این که فرایند لیبل شیرینگ دستی را انجام دهید، لازم است رول شیرینگ را به صورت دقیق و هم اندازه برش دهید. بدین ترتیب مراحل لیبل گذاری را به صورت دقیق انجام دهید. دقت داشته باشید این نوع دستگاه‌ها تنها برای تیراژه پایین محصول استفاده می‌شود.

از مهم ترین ویژگی‌های دستگاه شیرینگ دستی ارزان بودن و مقرون به صرفه بودن آن است. دستگاه شیرینگ دستی در انواع بسیارزیادی در بازار موجود است که یکی از آن ها به شکل یک سشوار است و با نام سشوارصنعتی شناخته می‌شود. کارکردن با این دستگاه بسیارساده است و اما لازم است زمان استفاده از آن تمامی نکات مربوط به آن را به خوبی یادبگیرید.

کارکرد سشوارصنعتی شباهت بسیارزیادی به سشوارهای آرایشی دارد و اما می‌تواند چندین برابر سشوارهای معمولی بادو حرارت تولیدکند. حرارت این نوع سشوار بین ۵۰ تا ۷۰۰ سانتی گراد متغیر است. این محصول به هیچ عنوان آتش تولید نمی‌کند به همین دلیل نیز می‌توانید به راحتی برای شیرینگ کردن از آن‌ها استفاده کرد.

عملکرد دستگاه شیرینگ دستی

برای کار با یکی از انواع دستگاه شیرینگ دستی که برای لیبل دستی شیرینگ استفاده می‌شود،لازم است به صورت دستی رول  و فیلم شیرینگ برش داده شود. برای این کار باید از دستگاه برش استفاده کنید. بعدازبرش لیبل لازم است آن را روی محصول قراردهید و نهایتا نیز از روی تیغه حرارتی دستگاه عبور دهید.

رول نیز درواقع یک پوشش پلاستیکی است که روی محصول قرارمی‌گیرد و درنهایت نیز با کمک حرارت مانند یک پک روی محصول می‌چسبد.برای این که رول مناسب شما روی بسته قراربگیرد، باید فاصله محصول و دستگاه مناسب ازهم باشد. دقت کنید دمای سشوار دراین بخش باید مناسب باشد زیرا در دمای بالا بسته بندی این محصول به صورت کلی تغییر می‌کند.

موارد استفاده از لیبل شیرینگ دستی

از این نوع دستگاه می‌توان برای مصارف کوچک در انواع بسیارزیادی استفاده کرد.اگر خودتان نیز خانه محصولی را تولید می‌کنید، می‌توانید با لیبل گذاری دستی کارخود را راحتتر کنید. برخی از کاربردهای آن را درادامه بررسی می‌کنیم:

 • برای بسته بندی درست غذا در رستوران‌ها از این محصول استفاده می‌شود. بدین ترتیب غذا تا زمانی که به دست مشتری می رسد، گرم خواهدماند. علاوه برگرم نگه داشتن غذا با کمک این نوع بسته بندی می‌توانید شکل زیباتری به غذای خود بدهید و آن را به دست مشتری برسانید.
 • از لیبل شیرینگ دستی می‌توان در شیرینی فروشی‌ها نیز استفاده کرد. با کمک این نوع لیبل‌ها بسته بندی شیرینی در بهترین شکل ممکن به دست مشتریان خواهدرسید.
 • بهترین انتخاب برای لیبل گذاری در کتابفروشی‌ها نیز لیبل شیرینگ دستی است. می‌توان با کمک آن کتاب‌ها، سی دی و سایر لوازم التحریر را بسته بندی کنید.

فواید لیبل شیرینگ دستی

 • این نوع لیبل گذاری مناسب کسب و کارهای کوچک است.
 • می‌توان با هزینه بسیارکم و ارزان کار برچسب گذاری محصولات خود را انجام دهید.
 • با کمک لیبل گذاری می‌توان از ورود گردوغبار به داخل محصول جلوگیری کنید و هم چنین شکل زیباتری به محصولات خود بدهید.
 • با لیبل گذاری از ورود رطوبت به داخل محصول نیز جلوگیری خواهیدکرد و بدین ترتیب محصول ماندگاری بیشتری خواهدداشت.
 • با این کار می‌توانید سایر مشخصات محصول و یا ویژگی‌های مربوط به آن را نیز روی بسته بندی درج کنید.
 • با کمک لیبل شیرینگ دستی می‌توانید استحکام محصولات خود را چندین برابر کنید. بدین ترتیب درجابه جایی‌های متفاوت محصول تغییری در شکل کارتن ایجاد نخواهدشد و تا زمان رسیدن به مشتری شکل واقعی خود را حفظ خواهدکرد.
 • لیبل شیرینگ دستی از نظر اتوماسیون کمترین پیچیدگی را دارا می باشد و مناسب کارگاه‌های کوچک است.
 • کارکردن با این دستگاه بسیارراحت است و به دلیل راحتی تعمیر و نگهداری می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید.
 • استفاده از این دستگاه بسیارراحت است و کالا به صورت کامل پلمپ خواهدشد.

همان طور که دراین مقاله بیان کردیم، لیبل شیرینگ دستی بهترین نمونه برای لیبل گذاری کارگاه های کوچک و محصولات اندک است. اگر محصولات تولیدی کمی دارید، باید بدانید که بهترین انتخاب برای شما لیبل شیرینگ دستی است. لیبل شیرینگ دستی در انواع متفاوتی در بازار موجوداست که از معروفترین آن‌ها می توان به سشوارصنعتی اشاره کرد. دراین مطلب اطلاعات بسیارزیادی را درباره لیبل شیرینگ دستی بررسی کردیم. شما نیز می‌توانید با مطالعه این مطلب اطلاعات خوبی دراین زمینه کسب کنید و انتخاب درستی داشته باشید.

 

نمونه محصولات خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code